Biznesmen siedzący przy laptopie - kim jesteśmy

Zespół Ekspertów Finansowych

Jesteśmy Zespołem Ekspertów Finansowych z Będzina, niezwiązanym z żadnym bankiem czy instytucją finansową. To daje nam możliwość obiektywnego i bezstronnego porównywania ofert kredytowych kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych. W naszej pracy kierujemy się wyłącznie zadowoleniem Klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, rzetelną wiedzę i znajomość rynku finansowego. Nasze usługi doradcze świadczymy bezpłatnie.

Doświadczony zespół

Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem, posiadające szeroką wiedzę w obszarze rynku finansowego, kredytowania przedsiębiorstw i obrotu nieruchomościami. Na bieżąco monitorujemy rynek produktów bankowych po to, aby przekazywać aktualne i wiarygodne informacje. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta, uczciwość i skuteczność w działaniu. Dzięki temu nasi Klienci – zarówno indywidualni, jak i firmowi – otrzymują tylko najlepsze, sprawdzone rozwiązania w najkorzystniejszej cenie.

Zaufani partnerzy

Współpracujemy ze sprawdzonymi i godnymi polecenia bankami, deweloperami, firmami ubezpieczeniowymi i biurami nieruchomości. Ciągle weryfikujemy rynek w poszukiwaniu nowych, rzetelnych partnerów do współpracy po to, aby zaoferować naszym Klientom jak najtańsze kredyty hipoteczne, konsolidacyjne, firmowe  oraz cenne porady finansowe.

Zadowoleni klienci

Dzięki naszym radom i propozycjom finansowym wielu Klientów zrealizowało pomyślnie swoje cele mieszkaniowe, obniżyło koszty posiadanych zobowiązań za sprawą kredytu refinansowego i odzyskało równowagę finansów firmowych dzięki kredytowi obrotowemu. Dzisiaj większość naszych Klientów pochodzi z poleceń. To najlepiej świadczy o tym, że nasza praca przynosi skuteczne i doceniane rozwiązania.