• Home
  • Promocje
  • Bezpłatne ubezpieczenie mieszkania do kredytu hipotecznego
ubezpieczenie do kredytu hipotecznego

Bezpłatne ubezpieczenie mieszkania do kredytu hipotecznego!

Wymarzone mieszkanie, korzystne finansowanie, szybkie i kompleksowe załatwienie formalności „w jednym miejscu” i… bezpłatne ubezpieczenie nieruchomości. Czy można chcieć więcej? Specjalnie dla Klientów przygotowaliśmy ofertę specjalną, która rusza już dzisiaj 4 sierpnia 2017 roku i będzie trwała do 15 września 2017 roku.

Każdy z Klientów, który zdecyduje się na wybór mieszkania,  a następnie skredytuje jego zakup korzystając ze wsparcia eksperta FINANSE.PL , otrzyma w ramach promocji bezpłatne roczne ubezpieczenie tego mieszkania!

Ubezpieczenie nieruchomości jest zazwyczaj sporym wydatkiem na początku naszych formalności kredytowych, dlatego z myślą o Klientach i ich budżetach, FINANSE.PL  zaoferuje w prezencie ubezpieczenie wybranego mieszkania. Dzięki temu Klient zaoszczędzi pieniądze, które będzie mógł przeznaczyć na inne cele np. wyposażenie, mając jednocześnie pewność, że jego wymarzone M jest w pełni zabezpieczone.

Jesteśmy pewni, że nasza propozycja wesprze Państwa w podjęciu decyzji o zakupie własnego mieszkania. Podczas już jednej wizyty w oddziale sprawdzicie Państwo czy „stać” was na wybrane mieszkanie, jak wygląda finansowanie tej nieruchomości i która oferta jest dla was oraz waszych bliskich najkorzystniejsza.

Promocja obowiązuje w oddziałach FINANSE.PL na terenie Polski. Zapraszamy Państwa do kontaktu bezpośredniego w naszych oddziałach, poprzez telefon na infolinie 570 102 400 lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Doradca spotka się z Tobą w dogodnym
dla Ciebie terminie i miejscu.

Aby umówić się na bezpłatne spotkanie z Doradcą:

Wypełnij formularz!